آموزش و دانلود نرم افزارهای رایگان و کدباز

اهداف سایت

به نام یگانه لایق پرستش

 

سایت دانلودلرن ( دانلود و یادگیری )  در تاریخ ۱۲ تیر, ۱۳۹۱ با هدف ایجاد مکانی برای آموزش مسائل مربوط به کامپیوتر و مکانی برای جمع آوری و معرفی نرم افزارهای آزاد ( freeSoftware ) ، نرم افزارهای متن باز ( open source ) و نرم افزارهای رایگان ( freeware ) به کاربران جهت گسترش فرهنگ استفاده از این گونه  نرم افزار ها وترویج فرهنگ رعایت کپی رایت ایجاد شده است.

 

تمام نرم‌افزارهایی که در سایت معرفی می شوند  بصورت قانونی ، رایگان بوده و نیازی به مواردی چون کرک، پچ یا شماره سریال برای فعال کردن و استفاده از آنها ندارنید . شما در هر سطح ،  کاربر خانگی و یا تجاری که باشید   می توانید  تمامی نیازهای نرم افزاری خودتان را با استفاده از نرم افراهای رایگان ، آزاد  ، و کدباز برآورده کنید و نیازی به استفاده از برنامه های کرک شده ندارید .

 

استفاده از نرم افزارهای کرک شده در همه جای دنیا کاری ناشایست  محسوب می‌شود و از نظر شرعی نیز مجاز نیست. همچنین از نظر شرکت سازنده ی آن نرم افزارها شما کسی هستید که نتیجه ی تلاش و تحقیقات آن‌ها را نادیده می گیرید. بنابراین وقتی میشود از نرم افراهای آزاد  ، نرم افزارهای کدباز ، نرم افزارهای رایگان و بدون حق کپی رایت استفاده کنیم  چه نیازی است که حتما نرم افزارهای دارای حق کپی را به صورت کرک شده استفاده کنیم و خودمان را مدیون دیگران کنیم ؟

 

تمام اعتقاد و تلاش ما این است که این فرهنگ را گسترش دهیم.  آزادی نه فقط در بخش نرم افزار بلکه در تمامی عرصه های زندگی ما باید تجلی یابد.

 

متأسفانه اینکه شرکتهای ایرانی کپی کننده نرم افزارها پس از شکستن قفل نرم افزارها و نقض قانون کپی رایت ، مجددا روی این نرم افزارها قفل گذاشته و با استفاده از جملاتی مانند ” کلیه حقوق این محصول متعلق به … می باشد و هرگونه کپی برداری  از آن پیگرد قانونی دارد. ”  درباره نرم افزاری که هیچگونه زحمتی برای خلق آن نکشیده اند و حتی حقوق سازنده یا سازنده گان آن را نقض کرده اند برای خود حقوق کپی رایت تعریف کرده  و آن  نرم افزار را در بازار به فروش می رسانند! و بدتر از آن اینکه مورد حمایت نیز قرار می گیرند .

امیدوارم با گسترش فرهنگ نرم افزاهای رایگان و رعایت قانون کپی رایت نرم افزار فرهنگ اصیل کشورمان را به دیگران بشناسانیم .

 

در صورت هم عقیده بودن با ما و در مسیر گسترش فرهنگ  نرم افزاهای رایگان و رعایت قانون کپی رایت می توانید سایت ما را به دیگران معرفی کنید.

نوشته شده توسط مصطفی در تاريخ ، ۲۴ مهر, ۱۳۹۲